Tüp Mide Ameliyatı Olan Ünlüler Kimler ?

Yıllar içerisinde vücutta biriken fazla kilolar her zaman insanın hayatını olumsuz yönde etkiler. Zayıflamak için birçok yöntem uygulamak mümkündür. Diyet listeleri, spor, egzersiz gibidir. En sağlıklı zayıflama yöntemi ise, zaman içinde alınan kiloları yine zaman içerisinde yavaş yavaş vermektir. Hızlı verilen kilolar sağlığı tehdit etmekte ve uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

Zayıflamak İçin Yapılan Hatalar

Bilinçsizce kullanılan tıbbi ve bitkisel yöntemler de kulaktan dolma bilgilerle maalesef uzmanların yaptığı bütün uyarılara karşı hala yapılmaktadır. Bazen bu uygulamalar sonucunda ölümlerle bile sonuçlanabiliyor. Hızlı yoldan kilo vermek isteyenler başka yollara da başvurabiliyor. Özellikle herkes tarafından tanınan kişiler fazla kilolarından daha çok rahatsız olmakta ve kısa sürede kilo vermek adına mide ameliyatı olmaktadırlar. Sağlıklı bir zayıflama yöntemi olduğu söylenemez ama yine de pek çok kişi ve ünlüler bu yöntemle zayıflamaktalar.

Zayıflamak İçin Mide Ameliyatı Olan Ünlüler Kimler?

Pek çok tanınmış isim bu yöntemi kullanmış ve ciddi kiloları kısa sürede vermişlerdir.

Komedyenler

Operasyon olan komedyenler arasında, 1 yılda 60 kilo veren komedyen Okan Karacan, kendisini görenleri şaşırtacak bir değişim gerçekleştirmiştir. Ünlü komedyen ve yönetmen Hamdi Alkan ise 126 kilodan 96 kiloya kadar zayıflamıştır.

Oyuncular

TV ve sinema ekranlarından tanıdığımız isimlerden, Poyraz Karayel dizinde Ümran karakterini canlandırmış olan oyuncu Gülçin Hatıhan, 8 ay gibi kısa bir süre içerisinde 60 kiloya elveda demiştir. Yıllardır kendini sevdirmeyi başarmış olan ünlü isimlerden olan Gülnihal Demir ise operasyon sonrasında ilk 3 ay içerisinde 20 kiloya kadar vermesi planlanıyor. Tanınmış oyuncu Gamze Gözalan 160 kilodan 7 yıl içerisinde 70 kiloya kadar zayıflamış.

Sanat Dünyası

Şarkıcı, oyuncu, yönetmen, komedyen ve daha birçok sanat dünyasından isimler bu zayıflama yöntemini kullananlar arasındadır;

  • Tanınmış ünlü isimlerden biri olan tenör Hakan Aysev ise şok bir kilo kaybı verenlerden. Tam 148 kilo gibi ciddi bir rakamdan 88 kiloya kadar zayıflamış.
  • Sevilen besteci ve şarkıcı Linet, mide ameliyatı ile zayıflayan ünlüler arasında olup tam 40 kilo vermiştir.
  • Sevilen ünlü şarkıcı Işın Karaca, 45 kiloya veda edenler arasında.
  • Şarkıcı Aslızen ise 30 kilo vermiştir.

Mide ameliyatı ile zayıflayan ünlü isimlerden bazıları bu şekildedir.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

SAÇ EKİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN